• یکشنبه ۳۰ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 984-13914-5
  • خبرنگار : 57010
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

بزرگ‌ترین مشکل پایانه مرکزی راه دسترسی به اتوبان قم-تهران است


مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم بزرگترین مشکل پایانه مرکزی را راه دسترسی به اتوبان قم-تهران عنوان کرد و گفت: از سمت اتوبان قم- تهران به ترمینال دسترسی وجود دارد اما از سمت ترمینال به سمت اتوبان راه دسترسی وجود ندارد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، رضا پوریافر با بیان اینکه اصلی‌ترین پایانه شهر قم پایانه مرکزی است، اظهار کرد: این پایانه ۱۷۷ هزار مترمربع مساحت دارد و از استانداردهای لازم برای خدمت‌رسانی به مسافران و زوار برخوردار است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم با اشاره به امکانات موجود در پایانه مرکزی، گفت: این ترمینال دارای سالن مرکزی بوده و امکانات جانبی مختلف اعم از پارکینگ، فضای سبز، آب‌نما، لوازم بازی، انبار، رستوران، فروشگاه، مسجد، بانک، پلیس، خوابگاه رانندگان و فروشگاه دارد.

پوریافر با بیان اینکه خدمات‌رسانی به زوار و مسافران در پایانه مرکزی قم به‌صورت شبانه‌روزی است، عنوان کرد: زوار خارجی اعم از پاکستانی و عراقی و بعضاً شهرهای زنجان و همدان از این پایانه استفاده می‌کنند.

وی بزرگترین مشکل پایانه مرکزی قم را راه دسترسی به اتوبان تهران عنوان کرد و افزود: از سمت اتوبان قم- تهران به ترمینال دسترسی وجود دارد اما از سمت ترمینال به سمت اتوبان راه دسترسی وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قم حل مشکل راه دسترسی پایانه مرکزی به اتوبان قم- تهران را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: حل مشکل راه دسترسی سبب رونق بیشتر پایانه مرکزی شده و در صورت حل این مشکل، مردم بیشتر از این پایانه استفاده خواهند کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: