• شنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-1284-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

معاون استاندار قم:

مشکلات ایمنی در شهرک صنعتی شکوهیه قم جدی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت: مشکلات ایمنی و خطر آتش سوزی در شهرک صنعتی شکوهیه قم جدی است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محسن بهشتی ظهر امروز در پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در تالار امام جواد(ع) عنوان کرد: در حال حاضر در شهرک های صنعتی قم، ضوابط ایمنی مورد توجه نیست و این امر خطرات زیادی را به دنبال دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم افزود: مشکلات ایمنی و خطر آتش سوزی در شهرک صنعتی شکوهیه قم جدی و کمبود تجهیزات آتش نشانی در منطقه نگران کننده است.

وی اظهار کرد: در این شهرک صنعتی که سرمایه های اقتصادی فراوانی موجود است متاسفانه تجیهزات و ماشین آلات کافی مستقر نشده و به موقع نمی توان حریق را اطفاء کرد.

بهشتی بیان کرد: فاصله میان مرکز شهر و شهرک صنعتی شکوهیه زیاد است و تا رسیدن خودرو و تجهیزات ممکن است خسارات زیادی به کارخانجات وارد شود،در این باره برای حمایت از تولید و ظرفیت های اشتغال زایی در شکوهیه لازم است به وضعیت ایمنی منطقه توجه شود.

در ادامه حسن آقاجانی رئیس اتحادیه صادرکنندگان قم درباره اتخاذ تدابیر لازم در مواجهه با آتش سوزی گفت: شهرک های صنعتی در قم، ایمنی لازم را ندارد و هر روز با خطر آتش سوزی مواجه هستیم.

وی اظهار کرد: واحدهای شیمیایی زیادی در این شهرک های صنعتی مستقر هستند که خطر آتش سوزی دارد و باید به ایمنی منطقه و استقرار ایستگاههای آتش نشانی در شهرک های صنعتی توجه شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: