• شنبه ۱۹ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 985-1384-5
  • خبرنگار : 7
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:

1 هزار و 80 میلیارد تومان اعتبار جذب رونق تولید در قم می شودرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در سال جاری مبلغ 1 هزار و 80 میلیارد تومان اعتبار جذب رونق تولید در قم می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، محمود سیجانی ظهر امروز در پنجمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در تالار امام جواد(ع) عنوان کرد: سال قبل استان قم موفق شد 1200 میلیارد تومان از اعتبارات رونق قم را در بخش های صنعت و معدن، کشاورزی و گردشگری جذب کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم افزود: در سال جاری مبلغ 1 هزار و 80 میلیارد تومان اعتبار جذب رونق تولید در قم می شود که امیدواریم بتوانیم اشتغال خوبی را در سطح استان ایجاد کنیم.

وی اظهار کرد: کارگروه رفع موانع تولید در استان قم در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی در سال گذشته 50 جلسه و 78 کمیته فنی تشکیل داد و امسال با 14 جلسه و بازدید میدانی و 244 مصوبه برنامه های خود را دنبال می کند.

سیجانی بیان کرد: با پیگیری لازم در سال 97 تعداد 19 واحد صنعتی راکد، احیا و برای 5 معدن نیز تصمیم گیری لازم اتخاذ شد.

در این جلسه مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم اظهار کرد: امسال فقط 5 میلیارد تومان به اشتغال خانگی تخصیص یافته است در حالی که در سال گذشته 11 میلیارد تومان تخصیص یافت و 1046 نفر اشتغال زایی داشت.

همچنین محمود نوربخش رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی قم عنوان کرد: در سال جاری 34 پروژه مهم در قم در مسیر اقتصاد مقاومتی تعریف شده که 20 پروژه ملی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: