• جمعه ۲۵ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 985-5887-5
  • خبرنگار : 57005
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم خبر داد

اکران 10 فیلم جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان در قم

رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از اکران 10فیلم جشنواره بین‌المللی کودک و نوجوان در استان قم از 31مرداد تا 4شهریور در سینما کانون قم خبر داد.  

به گزارش ایسنا منطقه قم، محمدکاظم رضوانی در نشست شورای سیاستگذاری برگزاری سی‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان استان قم، اظهار کرد: جشنواره فیلم کودک و نوجوان به عنوان یکی از رویدادهای ملی و بین المللی هرساله به میزبانی استان اصفهان برگزار می شود.

وی با اشاره به برگزاری سی‌ودومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان از 28مرداد تا 4شهریور به دبیری علیرضا تابش در استان اصفهان، گفت: همزمان با استان اصفهان، 10 فیلم این جشنواره در 30 استان به نمایش در می آید.

رئیس اداره سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، افزود: استان قم برای سومین دوره‌ای است که میزبان فیلم‌های جشنواره کودک و نوجوان می شود.

رضوانی تصریح کرد: 10 فیلم جشنواره کودک و نوجوان از پنجشنبه 31مرداد تا دوشنبه 4شهریور در سینما کانون قم اکران می‌شود.

وی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر جشنواره فیلم کودک و نوجوان، شورای سیاست‌گذاری با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش استان‌ها، صداوسیمای مراکز استان‌ها، معاونت اجتماعی نیروی انتظامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان  استان‌ها تشکیل شده است.

دبیر اجرایی سی‌ودومین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در قم با اشاره به انتخاب سینما کانون به عنوان میزبان این رخداد سینمایی در قم، اظهار کرد: در شورای انجمن سینماهای استان، سه سینمای آوینه، کانون و ونوس قم برای میزبانی از این رخداد سینمایی اعلام آمادگی کردند که در نهایت با توجه به امتیازاتی که سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان قم دارد، این سینما برای میزبانی از جشنواره، معرفی شد.

رضوانی خاطرنشان کرد: سینمای کانون واقع در منطقه پردیسان قم دارای استانداردهای لازم برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان است و محوطه و امکانات جنبی لازم را داراست.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: