• یکشنبه ۲۷ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸
  • دسته بندی : فرهنگي و هنري
  • کد خبر : 985-6487-5
  • خبرنگار : 57009
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

مسئولین در هر جایگاهی باید به نحو احسن خدمت کنند

رییس دفتر رییس قوه قضاییه در قم گفت: مسئولان در هر جایگاهی که قرار دارد باید به بهترین نحو خدمت کنند و وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، حجت الاسلام و المسلمین عبدالمجید یزدی صبح امروز در آیین تکریم  و معارفه رییس کل دادگستری قم عنوان کرد: حجت السلام خلیلی 14سال در دادگستری استان قم زحمت کشیدند و با مدیریت مناسب توانستند ارتباط بسیار خوبی بین دستگاه قضایی و مدیران استان ایجاد کردند.

وی افزود: حجت الاسلام خلیلی نیز مدت بسیاری در دادگستری خراسان رضوی مشغول خدمت بودند و با تجربه بسیار خوب، باعث ایجاد برکات زیادی شدند و امیدواریم حضور ایشان در استان قم نیز مانند گذشته اثرات بسیار خوبی را برجای بگذارد.

معاون فرهنگی دادگستری قم بیان کرد: هرکسی در هر جایگاهی که قرار دارد باید به بهترین نحو خدمت کند و وظیفه خود را به بهترین شکل انجام دهد؛ خدمت به خلق همانا خدمت به حق است و نباید از مسئولیت شانه خالی کرد.

وی ادامه داد: در تمام امور، باید اقدامات هم کامل و درست باشد و هم در انجام آن اخلاص وجود داشته باشد تا کارها به ثمر بنشیند و اثر گذار باشد.

رییس دفتر رییس قوه قضاییه در قم با بیان اینکه همه مردم و مسئولان در برابر شهدا مسئولیت داریم، گفت: انقلاب اسلامی گنجی است که با خون بیش از 225هزار شهید به دست ما رسیده است و مسئولین باید با خدمت صادقانه درصدد رفع کاستی‌ها باشند تا این انقلاب به دست صاحب اصلی خود حضرت صاحب الزمان(عج) برسد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: