• چهارشنبه ۳۰ مرداد ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 985-10314-5
  • خبرنگار : 57010
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا منطقه قم

فراخوان مشمولان اعزامي فارغ التحصيلان آموزش عالي در شهريور98


معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان قم از فراخوان مشمولان اعزامي فارغ التحصيلان دانشگاه و موسسات آموزش عالي در شهریورماه سال جاری خبر داد. 
 
به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از پایگاه خبری پلیس قم، سرهنگ ولی ترابی در تشریح این خبر اظهار کرد: تمامی مشمولان فارغ التحصيل دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي که داراي برگ آماده به خدمت به تاريخ يکم شهريور ماه 1398 هستند، با توجه به اينکه مورخه مذکور روز جمعه است، مي بايست راس ساعت 7 صبح روز شنبه مورخه 2/6/98 در معاونت وظيفه عمومي فرماندهی انتظامی استان قم به آدرس" قم حدفاصل عوارضي قم کاشان وعوارضي قم تهران-بعد از اداره راه وشهرسازي- معاونت وظيفه عمومي این فرماندهي"حاضرشده تا به خدمت مقدس سربازي اعزام شوند.

وی افزود: لازم به ذکراست عدم حضور به موقع در زمان و محل هاي تعيين شده غيبت محسوب مي شود و برابر ماده 58 قانون خدمت وظيفه عمومي،محروميت هاي اجتماعي را براي آنان در بر خواهد داشت.

سرهنگ ترابی ادامه داد: تمامی مشمولان اوراق مربوط به اعزام از قبيل برگ آماده به خدمت ، برگ واکسيناسيون و برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح و ساير مدارک مورد نياز از جمله شناسنامه را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت به همراه داشته باشند.

معاون وظیفه عمومی استان اضافه کرد: همچنين مشمولاني که اعزام آنان به صورت حضوري ومراجعه مستقيم به آدرس مشخص شده مرکزآموزش، در برگه محل مراجعه خود است، مي بايست برابر تاريخ وساعت اعلامي در مراکزآموزش حاضر شوند.

سرهنگ ترابی بیان کرد: باتوجه به عدم ارسال پستي برگه اعزام به خدمت و اينكه برگه معرفي نامه مشمولان به مراكزآموزشي ازطريق دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي (پليس+10) صادرمي شود، آن دسته از مشمولاني که به هر دليل تاکنون موفق به دريافت برگ معرفي نامه مشمولان به مراکز آموزش نيروهاي مسلح نشده اند، جهت دريافت معرفي نامه مي توانند به يکي ازدفاترمذکور مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: